Strona główna / Kamil Grosicki ambasadorem „AM AM Kebab”

Kamil Grosicki ambasadorem "AM AM Kebab"

Kamil Grosicki, najlepszy piłkarz PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/2023, od sierpnia 2023 związany jest z marką sieci franczyzowej AM AM Kebab. Kapitan Pogoni Szczecin stał się twarzą kampanii reklamowej pt. „Skrzydłowy biznes”, a dodatkowo zyskał okazję do sprawdzenia swoich sił na polu kulinarnym. Zgodnie z zapowiedziami publikowanymi w social mediach piłkarza, fani mogli spodziewać się […]

Kamil Grosicki ambasadorem „AM AM Kebab”
Spis treści

Kamil Grosicki, najlepszy piłkarz PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/2023, od sierpnia 2023 związany jest z marką sieci franczyzowej AM AM Kebab. Kapitan Pogoni Szczecin stał się twarzą kampanii reklamowej pt. „Skrzydłowy biznes”, a dodatkowo zyskał okazję do sprawdzenia swoich sił na polu kulinarnym. Zgodnie z zapowiedziami publikowanymi w social mediach piłkarza, fani mogli spodziewać się autorskiego dania Kamila Grosickiego.

Turbo Szama by Kamil Grosicki jest dostępna we wszystkich punktach franczyzowych AM AM Kebab od 5 sierpnia 2023.

„Podejmując współpracę z Kamilem, wiedzieliśmy że jest sportowcem najwyższej klasy oraz osobą o niezwykłym podejściu do życia. W czasie pracy nad menu przekonaliśmy się także, że posiada świetny zmysł kulinarny.” – mówi Michał Kłusek, CEO Dolci Sapori, spółki do której należy koncept franczyzowy Am Am Kebab. Turbo Szama to owoc współpracy fanów i samego piłkarza. Nazwa dania została wyłoniona w otwartym konkursie na najbardziej chwytliwą nazwę kebabu sygnowanego przez ambasadora. Autorski przepis Kamila Grosickiego został opracowany we współpracy z dietetykiem klinicznym i ekspertem zdrowego żywienia. Zaangażowanie i profesjonalizm Kamila w tworzenie dania utwierdzają nas, że dokonaliśmy doskonałego wyboru ambasadora naszej marki. Turbo Szama sygnowany twarzą Kamila i hasłem #zdrowystyl, oddaje najważniejsze wartości, które oferujemy w naszych punktach gastronomicznych. – dodaje.

Turbo Szama by Kamil Grosicki dostarcza 516 kcal, na które składa się ponad 30 g białka, odpowiednia ilość zdrowych tłuszczów oraz węglowodany, w tym aż 200 g samych warzyw. Tak zbilansowany posiłek zawiera wysokiej jakości mięso drobiowe, dużą porcję świeżych warzyw (ogórek, pomidor, cebula, kapusta), chrupiące bataty, soczystego ananasa i pestki dyni. Całość uzupełnia dedykowany sos, powstały na bazie jogurtu tureckiego z dodatkiem majonezu, natki pietruszki oraz czosnku.

"Cieszę się, że jako ambasador marki zyskałem możliwość istotnego wpływu na menu Am Am Kebab. Jako sportowiec przywiązuję dużą uwagę do codziennej diety, dlatego zależało mi na doborze składników dania. Turbo Szama jest naprawdę smaczny.” – komentuje Kamil Grosicki.

Jak podkreśla CEO Dolci Sapori, kluczowym aspektem konceptu Am Am Kebab jest zapewnienie wysokiej jakości dań, które już zdążyły zyskać uznanie wśród klientów. 

Czytaj także

Ile można zarobić na kebabie?