?>

AM AM KEBAB

przepis na sukces w biznesie franczyzowym

AM AM KEBAB to gotowy przepis na sukces w biznesie franczyzowym. Mobilna franczyza gastronomiczna nie tylko dociera tam, gdzie są klienci, ale również oferuje najświeższe produkty, których smak zapadnie na długo w pamięć.
Stworzona została z myślą o dwóch podstawach – możliwości zapewnienia ciągłości biznesu przez cały rok i wysokiej jakości dostarczanego jedzenia. Dzięki tej pierwszej zysk generowany jest przez dwanaście miesięcy w roku, a nie tylko – jak w przypadku większości franczyz – w okresie wiosenno-letnim. To gwarantuje szybki zwrot inwestycji i pewność stałego, wysokiego zarobku niezależnie od okoliczności. Wysoka jakość produktu wynika nie tylko ze starannie wyselekcjonowanych składników, z których przygotowywany jest kebab, ale również z procesu produkcyjnego, który jest prosty, wydajny oraz przejrzysty. W tym pomaga profesjonalnie przygotowana mobilna przyczepa gastronomiczna, którą franczyzobiorca dostaje pod klucz.

Franczyza kebabowa to innowacyjny produkt na rynku.
AM AM KEBAB zwraca uwagę designem punktu gastronomicznego, ale również aromatem, który przyciąga nowych klientów. Wszystko po to, by zapewnić im wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie, co zagwarantuje szybki, a zarazem stały zysk franczyzobiorcy. Ten model biznesowy został przez nas zaplanowany dzięki wieloletniej praktyce w branży i rozwinięciu franczyzy MNIAMI.

PRZYCZEPA

Postaw na dochodowy biznes z gwarancją bezpieczeństwa finansowego

Oryginalność i funkcjonalność – to najważniejsze cechy mobilnej przyczepy gastronomicznej AM AM KEBAB. Jej design jest rozpoznawalny z daleka, co sprawia, że nie można pomylić jej z żadną inną. Układ w środku jest przemyślany i zorganizowany tak, aby jak zarządzać zarówno produktem, jak i obsługą klienta. Trwałe materiały odporne na warunki atmosferyczne to standardowe wyposażenie każdej przyczepy. Dzięki dopasowanemu rozmieszczeniu przyrządów gastronomicznych kebab przygotowuje się szybko i higienicznie.

Dodatkowo przy każdym mobilnym punkcie znajduje się strefa cziluj AM AM, która pozwala na na spożycie posiłku w relaksujących warunkach.

MENU

AM AM KEBAB

Dlaczego kebab AM AM jest taki pyszny? Wszystko dzięki autorskiej recepturze i starannie dobranym składnikom. Jego smak jest uniwersalny, przypadający do gustu nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Jednocześnie na życzenie można skorzystać ze smakowych twistów, które urozmaicą kebab. „Gwarancją pyszności” jest również profesjonalnie wyszkolony zespół, który przygotowuje potrawę w oparciu o najwyższe możliwe standardy.

Dopracowane procedury wewnętrzne pomagają nam w szybkim czasie przygotować smakowite danie dla szerokiego grona klientów.

Made in Poland!
Profesjonalne wyposażenie
Zawsze świeże składniki
Autorska receptura
Lokalni dostawcy
Cykliczne kontrole jakości

OPINIE FRANCZYZOBOBIORCÓW

„Długotrwała współpraca i podejście Dolci Sapori do klientów sprawiły, że zdecydowałem się otworzyć kolejny punkt franczyzowy.”

„Jestem mile zaskoczona jak wszystko jest sprawnie załatwiane. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Dolci Sapori.”

„Z czystym sumieniem zdecydowałam się na kolejny punkt firmy Dolci Sapori. Bardzo doceniam stałe wsparcie franczyzobiorcy.”

„Jestem zadowolona ze wsparcia jakie dostaje od franczyzodawcy. Zawsze kiedy potrzebuję, mam możliwość kontaktu z dedykowanym Opiekunem, który niezwłocznie odpowiada na moje pytania i potrzeby.”

Bartosz,
franczyzobiorca AM AM Kebab
Patrycja,
franczyzobiorczyni AM AM Kebab
Katarzyna,
franczyzobiorczyni Mniami i AM AM Kebab
Kamila,
franczyzobiorczyni MNIAMI ICE CREAM

Dlaczego warto

podjąć współpracę?

Przede wszystkim ze względu na różne płaszczyzny bezpieczeństwa franczyzy z kebabem. Pierwszą z nich jest fakt, że jest to biznes całoroczny. To oznacza, że franczyzobiorca może dzięki niemu czerpać zyski przez dwanaście miesięcy, nie narażając się na okresu przestoju. Gwarantuje to również specyfika sprzedawanego produktu – jest on popularny niezależnie od pory roku.

Sukces w biznesie franczyzowym zapewniony jest także przez wybór atrakcyjnej lokalizacji. Jako franczyzodawcy sugerujemy najbardziej oblegane przez Klientów punkty i pomagamy w kwestiach ich wynajmu.

6 KROKÓW

Do udanego biznesu

Spotkaj się z przedstawicielami AM AM KEBAB i zapoznaj się z ofertą franczyzy gastronomicznej.
Zapoznaj się i podpisz umowę.
Wybierz lokalizację.
Weź udział w szkoleniu praktycznym i teoretycznym.
Dalszy krok to już tylko transport i montaż.
…czas na start Twojego biznesu!

Najczęściej zadawane pytania

Ile można zarobić dzięki AM AM Kebab? Jaka jest marża na produktach?

Franczyza AM AM Kebab umożliwia zarobki nawet 17 tysięcy netto miesięcznie. Szczegółową kalkulację biznesu franczyzowego przedstawiamy podczas spotkania w siedzibie naszej firmy. Posiadamy dane sprzedażowe z punktów naszych franczyzobiorców, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić symulację kosztów i zysków dla nowego franczyzobiorcy.

Czy franczyzodawca pomaga w uzyskaniu finansowania?

Podstawą funkcjonowania franczyzy AM AM Kebab jest pomoc franczyzobiorcy na każdym kroku. Zawiera się ona również w indywidualnej ocenie możliwości finansowych przyszłego przedsiębiorcy i optymalizacji w doborze finansowania. Posiadamy doświadczonych doradców, którzy wesprą przyszłego franczyzobiorcę w pozyskaniu najkorzystniejszej oferty.

Jaka jest recepta na sukces w biznesie AM AM Kebab?

AM AM KEBAB to gotowy przepis na sukces w biznesie franczyzowym, dzięki:

  • łatwo dostępnym i uwielbianego przez każdego produktu;
  • najświeższym produktom, których smak zapadnie na długo w pamięć.
  • smaku opartego na autorskich recepturach;
  • profesjonalnie wyszkolonemu zespołowi
  • wysokim standardom, designerskiemu wizualu przyczepy
  • rozpoznawalnej marce i współpracy WK Dzik Energy
  • dopracowanym procedurom wewnętrznym
  • profesjonalnemu wsparciu franczyzodawcy
W jakiej lokalizacji można otworzyć punkt AM AM Kebab?

Własny punkt AM AM Kebab możesz otworzyć w dowolnej lokalizacji. Możesz pozyskać ją we własnym zakresie lub skorzystać z doradztwa działu komercjalizacji AM AM Kebab. Dzięki wieloletniemu biznesowemu doświadczeniu w spółce Dolci Sapori (sieci franczyz, w której skład wchodzi AM AM Kebab) i rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie dotrzeć tam, gdzie nie znajdzie się żadna inna franczyza – w pobliżu największych centrów handlowych, punktów usługowych czy miejsc, które cieszą się największą popularnością w poszczególnych punktach miast włączając miejsca wewnątrz osiedli, parki oraz ośrodki turystyczne i rekreacyjne. Wybrane przez nas lokalizacje gwarantują dopływ klienteli przez siedem dni w tygodniu, co jest gwarancją finansowego sukcesu franczyzy.

Gdzie znajdują się aktualne punkty AM AM Kebab?

Najnowsze informacje o lokalizacjach AM AM Kebab w naszych social mediach
IG https://www.instagram.com/amam.kebab/
FB https://www.facebook.com/amam.kebab

Czy trzeba samemu pracować w przyczepie, czy można zatrudnić pracowników?

Wszystko zależy od franczyzobiorcy – zatrudnienie pracowników pozwala na zwiększenie zysków i nie uzależnia ich od czasu spędzonego w przyczepie przez właściciela. Dodatkowo oferujemy wyposażenie przyczepy w kamery szerokokątne, które umożliwiają doglądanie punktu sprzedaży przez właściciela w każdej chwili.

Czy przyczepa jest w pełni wyposażona, czy trzeba dokupić sprzęt we własnym zakresie?

Podstawowym wyposażeniem potrzebnym do rozwoju firmy jest gotowa mobilna przyczepa gastronomiczna, którą otrzymuje każdy zainteresowany prowadzeniem biznesu. Zapewniamy pełne wyposażenie przyczepy. Interesuje nas jak największy sukces franczyzobiorcy, dlatego też decydujemy się wyłącznie na najwyższy standard wyposażenia. Każdy jego element jest intuicyjny, prosty w obsłudze, co znacząco ułatwia obsłużenie dużej liczby klientów w krótkim czasie. Jest to wyposażenie stworzone przez nas na bazie wieloletniego doświadczenia w branży street food. Jest intuicyjne, proste w obsłudze, a każdy jego element spełnia wymagający standard HACCP. Jest to sprzęt wielosezonowy i dostosowany do każdych warunków. Można go wykorzystać zarówno w okresie letnim, jak i chłodniejszym.