AM AM KEBAB

przepis na sukces w biznesie franczyzowym

AM AM KEBAB to gotowy przepis na sukces w biznesie franczyzowym. Mobilna franczyza gastronomiczna nie tylko dociera tam, gdzie są klienci, ale również oferuje najświeższe produkty, których smak zapadnie na długo w pamięć.
Stworzona została z myślą o dwóch podstawach – możliwości zapewnienia ciągłości biznesu przez cały rok i wysokiej jakości dostarczanego jedzenia. Dzięki tej pierwszej zysk generowany jest przez dwanaście miesięcy w roku, a nie tylko – jak w przypadku większości franczyz – w okresie wiosenno-letnim. To gwarantuje szybki zwrot inwestycji i pewność stałego, wysokiego zarobku niezależnie od okoliczności. Wysoka jakość produktu wynika nie tylko ze starannie wyselekcjonowanych składników, z których przygotowywany jest kebab, ale również z procesu produkcyjnego, który jest prosty, wydajny oraz przejrzysty. W tym pomaga profesjonalnie przygotowana mobilna przyczepa gastronomiczna, którą franczyzobiorca dostaje pod klucz.

Franczyza kebabowa to innowacyjny produkt na rynku.
AM AM KEBAB zwraca uwagę designem punktu gastronomicznego, ale również aromatem, który przyciąga nowych klientów. Wszystko po to, by zapewnić im wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie, co zagwarantuje szybki, a zarazem stały zysk franczyzobiorcy. Ten model biznesowy został przez nas zaplanowany dzięki wieloletniej praktyce w branży i rozwinięciu franczyzy MNIAMI.

PRZYCZEPA

Postaw na dochodowy biznes z gwarancją bezpieczeństwa finansowego

Oryginalność i funkcjonalność – to najważniejsze cechy mobilnej przyczepy gastronomicznej AM AM KEBAB. Jej design jest rozpoznawalny z daleka, co sprawia, że nie można pomylić jej z żadną inną. Układ w środku jest przemyślany i zorganizowany tak, aby jak zarządzać zarówno produktem, jak i obsługą klienta. Trwałe materiały odporne na warunki atmosferyczne to standardowe wyposażenie każdej przyczepy. Dzięki dopasowanemu rozmieszczeniu przyrządów gastronomicznych kebab przygotowuje się szybko i higienicznie.

Dodatkowo przy każdym mobilnym punkcie znajduje się strefa cziluj AM AM, która pozwala na na spożycie posiłku w relaksujących warunkach.

MENU

AM AM KEBAB

Dlaczego kebab AM AM jest taki pyszny? Wszystko dzięki autorskiej recepturze i starannie dobranym składnikom. Jego smak jest uniwersalny, przypadający do gustu nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Jednocześnie na życzenie można skorzystać ze smakowych twistów, które urozmaicą kebab. „Gwarancją pyszności” jest również profesjonalnie wyszkolony zespół, który przygotowuje potrawę w oparciu o najwyższe możliwe standardy.

Dopracowane procedury wewnętrzne pomagają nam w szybkim czasie przygotować smakowite danie dla szerokiego grona klientów.

Made in Poland!
Profesjonalne wyposażenie
Zawsze świeże składniki
Autorska receptura
Lokalni dostawcy
Cykliczne kontrole jakości

OPINIE FRANCZYZOBOBIORCÓW

„Długotrwała współpraca i podejście Dolci Sapori do klientów sprawiły, że zdecydowałem się otworzyć kolejny punkt franczyzowy.”

„Jestem mile zaskoczona jak wszystko jest sprawnie załatwiane. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Dolci Sapori.”

„Z czystym sumieniem zdecydowałam się na kolejny punkt firmy Dolci Sapori. Bardzo doceniam stałe wsparcie franczyzobiorcy.”

„Jestem zadowolona ze wsparcia jakie dostaje od franczyzodawcy. Zawsze kiedy potrzebuję, mam możliwość kontaktu z dedykowanym Opiekunem, który niezwłocznie odpowiada na moje pytania i potrzeby.”

Bartosz,
franczyzobiorca AM AM Kebab
Patrycja,
franczyzobiorczyni AM AM Kebab
Katarzyna,
franczyzobiorczyni Mniami i AM AM Kebab
Kamila,
franczyzobiorczyni MNIAMI ICE CREAM

Dlaczego warto

podjąć współpracę?

Przede wszystkim ze względu na różne płaszczyzny bezpieczeństwa franczyzy z kebabem. Pierwszą z nich jest fakt, że jest to biznes całoroczny. To oznacza, że franczyzobiorca może dzięki niemu czerpać zyski przez dwanaście miesięcy, nie narażając się na okresu przestoju. Gwarantuje to również specyfika sprzedawanego produktu – jest on popularny niezależnie od pory roku.

Sukces w biznesie franczyzowym zapewniony jest także przez wybór atrakcyjnej lokalizacji. Jako franczyzodawcy sugerujemy najbardziej oblegane przez Klientów punkty i pomagamy w kwestiach ich wynajmu.

6 KROKÓW

Do udanego biznesu

Spotkaj się z przedstawicielami AM AM KEBAB i zapoznaj się z ofertą franczyzy gastronomicznej.
Zapoznaj się i podpisz umowę.
Wybierz lokalizację.
Weź udział w szkoleniu praktycznym i teoretycznym.
Dalszy krok to już tylko transport i montaż.
…czas na start Twojego biznesu!

Najczęściej zadawane pytania

Ile można zarobić dzięki AM AM Kebab? Jaka jest marża na produktach?

Franczyza AM AM Kebab umożliwia zarobki nawet 17 tysięcy netto miesięcznie. Szczegółową kalkulację biznesu franczyzowego przedstawiamy podczas spotkania w siedzibie naszej firmy. Posiadamy dane sprzedażowe z punktów naszych franczyzobiorców, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić symulację kosztów i zysków dla nowego franczyzobiorcy.

Czy franczyzodawca pomaga w uzyskaniu finansowania?

Podstawą funkcjonowania franczyzy AM AM Kebab jest pomoc franczyzobiorcy na każdym kroku. Zawiera się ona również w indywidualnej ocenie możliwości finansowych przyszłego przedsiębiorcy i optymalizacji w doborze finansowania. Posiadamy doświadczonych doradców, którzy wesprą przyszłego franczyzobiorcę w pozyskaniu najkorzystniejszej oferty.

Jaka jest recepta na sukces w biznesie AM AM Kebab?

AM AM KEBAB to gotowy przepis na sukces w biznesie franczyzowym, dzięki:

  • łatwo dostępnym i uwielbianego przez każdego produktu;
  • najświeższym produktom, których smak zapadnie na długo w pamięć.
  • smaku opartego na autorskich recepturach;
  • profesjonalnie wyszkolonemu zespołowi
  • wysokim standardom, designerskiemu wizualu przyczepy
  • rozpoznawalnej marce i współpracy WK Dzik Energy
  • dopracowanym procedurom wewnętrznym
  • profesjonalnemu wsparciu franczyzodawcy
W jakiej lokalizacji można otworzyć punkt AM AM Kebab?

Własny punkt AM AM Kebab możesz otworzyć w dowolnej lokalizacji. Możesz pozyskać ją we własnym zakresie lub skorzystać z doradztwa działu komercjalizacji AM AM Kebab. Dzięki wieloletniemu biznesowemu doświadczeniu w spółce Dolci Sapori (sieci franczyz, w której skład wchodzi AM AM Kebab) i rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie dotrzeć tam, gdzie nie znajdzie się żadna inna franczyza – w pobliżu największych centrów handlowych, punktów usługowych czy miejsc, które cieszą się największą popularnością w poszczególnych punktach miast włączając miejsca wewnątrz osiedli, parki oraz ośrodki turystyczne i rekreacyjne. Wybrane przez nas lokalizacje gwarantują dopływ klienteli przez siedem dni w tygodniu, co jest gwarancją finansowego sukcesu franczyzy.

Gdzie znajdują się aktualne punkty AM AM Kebab?

Najnowsze informacje o lokalizacjach AM AM Kebab w naszych social mediach
IG https://www.instagram.com/amam.kebab/
FB https://www.facebook.com/amam.kebab

Czy trzeba samemu pracować w przyczepie, czy można zatrudnić pracowników?

Wszystko zależy od franczyzobiorcy – zatrudnienie pracowników pozwala na zwiększenie zysków i nie uzależnia ich od czasu spędzonego w przyczepie przez właściciela. Dodatkowo oferujemy wyposażenie przyczepy w kamery szerokokątne, które umożliwiają doglądanie punktu sprzedaży przez właściciela w każdej chwili.

Czy przyczepa jest w pełni wyposażona, czy trzeba dokupić sprzęt we własnym zakresie?

Podstawowym wyposażeniem potrzebnym do rozwoju firmy jest gotowa mobilna przyczepa gastronomiczna, którą otrzymuje każdy zainteresowany prowadzeniem biznesu. Zapewniamy pełne wyposażenie przyczepy. Interesuje nas jak największy sukces franczyzobiorcy, dlatego też decydujemy się wyłącznie na najwyższy standard wyposażenia. Każdy jego element jest intuicyjny, prosty w obsłudze, co znacząco ułatwia obsłużenie dużej liczby klientów w krótkim czasie. Jest to wyposażenie stworzone przez nas na bazie wieloletniego doświadczenia w branży street food. Jest intuicyjne, proste w obsłudze, a każdy jego element spełnia wymagający standard HACCP. Jest to sprzęt wielosezonowy i dostosowany do każdych warunków. Można go wykorzystać zarówno w okresie letnim, jak i chłodniejszym.

Co warto jeszcze wiedzieć?

Franczyza gastronomiczna – otwórz własną działalność z naszą niezawodną przyczepą

Franczyza gastronomiczna to jedna z wygodniejszych i ciekawszych opcji dla osób, które myślą o otwarciu własnej działalności. Zwłaszcza wtedy gdy, nie chcą od razu inwestować w nią zbyt wielu pieniędzy, ale zależy im na gwarantowanym przychodzie.

Przede wszystkim oferujemy Ci dostępną i gotową do natychmiastowej dzierżawy, profesjonalną przyczepę gastronomiczną, a oprócz tego również sprawdzoną markę, która pomoże Ci się rozwinąć i spróbować swoich sił na tym rynku. Dzięki naszej formule franczyzy dostajesz dostęp do sprawdzonych dostawców, oryginalnych przepisów i nieocenionych wskazówek, które pomogą Ci przyspieszyć rozwój Twojego biznesu.

Nasza przyczepa gastronomiczna to przenośna, w pełni wyposażona kuchnia, gotowa na przyjęcie pierwszych gości. Dzięki niej możesz otworzyć swój własny punkt gastronomiczny właściwie w każdym miejscu. Zarówno na zatłoczonych ulicach miasta, na lokalnej plaży, jak i nawet na wielkich festiwalach muzycznych, które regularnie gromadzą tysiące fanów, którzy podczas występów mają ochotę na coś smakowitego.

Franczyza gastronomia – powiększ swoją działalność o smaczny biznes na kołach

Nasza mobilna przyczepa gastronomiczna to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby rozwijać swój biznes, ale jednocześnie nie jest jeszcze gotowy, aby zacząć wszystko od zera i chce oprzeć się na pewnym i sprawdzonym systemie. Taka wygodna przyczepa z łatwością dostosowuje się do każdego miejsca, umożliwiając Ci dotarcie do większej liczby klientów. W przypadku franczyzy gastronomicznej warto wybrać lokalizację, w której często panuje spory ruch, ponieważ to może bezpośrednio przełożyć się na zyski.

Nasza franczyza gastronomii to kompletne wsparcie dla każdego zaczynającego w tej branży. Pomagamy Ci zrozumieć specyfikę i skutecznie zarządzać wszystkimi sektorami od zamówienia odpowiednich składników przez prace kuchenne, po skuteczne strategie reklamowe.

Kiedy dołączasz do naszej sieci franczyzy, stajesz się częścią znanego i lubianego brandu. Oznacza to, że nie musisz zaczynać od zera. Od pierwszego dnia masz dostęp do sprawdzonych strategii, systemów obsługi klienta i kompletnego pakietu marketingowego. Staramy się wspierać naszych partnerów tak, aby mogli osiągać najlepsze rezultaty i czerpać przyjemność ze swojej działalności.

Gastronomia franczyza – dowiedz się, jak łatwo rozpocząć własny food truck z kebabem

Myślisz o własnym biznesie w gastronomii, ale nie jesteś pewny, jak zacząć? Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym szefem kuchni, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gastronomią, mamy dla Ciebie propozycję. Z naszą franczyzą gastronomiczną, otwarcie własnego food trucka z kebabem nigdy nie było łatwiejsze!

Zaczynamy od dostarczenia Ci naszej wyjątkowej, przenośnej przyczepy gastronomicznej, która jest w pełni wyposażona i gotowa do pracy. Możesz ją postawić w dowolnym miejscu. Od plaży po festiwal muzyczny. Nasz kebab jest doskonały w bez względu na lokalizację i zawsze przyciągnie spore zainteresowanie. Zanim jednak podejmiesz z nami współpracę, warto zrozumieć, jak działa gastronomia. Franczyza to doskonała propozycja na start, ponieważ pozwoli zaznajomić się z tematem i zyskać niezbędne w tej branży doświadczenie. Biznes franczyzowy często traktowany jest jak pewnego rodzaju pewniak, ponieważ pomaga zminimalizować koszty i ryzyko, a przy okazji gwarantuje zysk, ponieważ działa pod logiem znanej firmy. W naszym przypadku food trucki z kebabem cieszą się naprawdę niesłabnącym zainteresowaniem. Od Ciebie zależy, w jaki sposób pokierujesz swoim biznesem. Możesz zdecydować się na przykład na pracę przez cały rok, wtedy twoje zyski na pewno będą jeszcze większe lub wziąć pod uwagę jedynie pracę sezonową. To doskonała opcja zwłaszcza dla wszystkich tych, którzy mają możliwość ustawić się z takim food truckiem w popularnym miejscu, chociażby nad morzem czy w górach. W szczycie sezonu takie miejsca przeżywają prawdziwe oblężenie!

Pomysł na biznes w gastronomii – przyczepa z kebabem

Nasza przyczepa z kebabem to twoja przepustka do własnego, prężnie rozwijającego się biznesu. Jesteśmy dumni z naszego flagowego produktu, czyli kebaba, ponieważ zyskał on uznanie i rozpoznawalność w całym kraju. Teraz dzięki naszej franczyzie możemy podzielić się nim również z Tobą.

Zakup naszej franczyzy to nie tylko dostęp do wyjątkowej przyczepy, ale i doskonały pomysł na biznes w gastronomii. Oprócz tego to także dostęp do naszej sieci wsparcia, sprawdzonych dostawców, oryginalnych przepisów i nieocenionego doświadczenia, którym dzielimy się oczywiście z naszymi partnerami biznesowymi. Dzięki temu nawet jeśli nie masz doświadczenia w gastronomii, możesz bez obaw i bez dużego wkładu finansowego rozpocząć swój własny, płynnie działający biznes.

Dzięki naszej przyczepie z kebabem możesz prowadzić działalność w miejscach, gdzie jest najwięcej potencjalnych klientów. Festiwale, koncerty, plaże, parki… Wszędzie tam, gdzie są ludzie, tam może być Twój biznes!

Czytaj więcej